آموزش آشپزی – دلمه کلم

dolmeh-kalam

بازدید: 0

آموزش آشپزی – دلمه کلم

کارشناس آشپزی: آقای نمازی

تاریخ پخش: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

مواد لازم: برنج: ١ پيمانه، كلم سفيد: ١ عدد، گوشت چرخ كرده: ٥٠٠ گرم، تخم مرغ: ١ عدد، هويج: ١ عدد، پوره گوجه: ١ ليوان، سركه سفيد: نصف فنجان، كره: ٥٠ گرم، ماست خامه اي: ١ فنجان، نمك. فلفل. روغن. زيتون: ميزان لازم.

طرز تهیه:

ابتدا كره را درون تابه ريخته هويج را كمي تفت داده، پوره گوجه را اضافه كرده، ادويه جات را مي‌ريزيم. سپس درون ظرفي برنج و گوشت را تركيب كرده، كلم را هم درون قابلمه اي مي‌پزيم. در ادامه، سس آماده شده را به گوشت اضافه كرده و خوب تركيب مي‌كنيم. سپس تخم مرغ را اضافه مي‌كنيم. دوباره ورز مي‌دهيم تا مواد يكدست شود. در انتها، يه مقدار از مواد را داخل برگ كلم نرم شده مي‌گذاريم و به صورت رول مي‌پيچيم و درون ظرف مناسب چيده، روي آن از سسي كه درست كرديم مي‌ريزيم. درب را بسته و اجازه پخت مي‌دهيم.

     
آپارات https://www.aparat.com/v/0zq1e http://opizo.me/KUeHpT
سایت http://parsigirl.ir/?p=356 http://opizo.me/ArIMng
     

فال روزانه – فال امروز شما سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ – ۵ فوریه ۲۰۱۹

daily-astronomy

بازدید: 0

فال روزانه – فال امروز شما سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ – ۵ فوریه ۲۰۱۹

فال روز متولدین فروردین:

امروز برنامه های خود را برای روز بعد موکول خواهید کرد اما ممکن است که شریک عاطفی تان ناراحت شود. احتمالامود خوبی ندارید زیرا که پروژه های تان دچار شکست شده است. آرام باشید و فقط کارهای روزانه خود را انجام دهید.

فال روز متولدین اردیبهشت:

نگران مشکلات مالی تان هستید و زندگی عاطفی تان را نادیده می گیرید. شریک عاطفی تان ممکن است شما را سرزنش کند. امروز بعد از ظهر به یک مهمانی دعوت می شوید. اگر نگرانی روزانه خود را فراموش کنید، زمان عالی را خواهید داشت.

فال روز متولدین خرداد:

به نظر می رسد که احساس می کنید که نمی توانید ارتباط برقرار کنید. بهتر است که ملاقات های کاری تان را به زمان دیگری موکول کنید. زمان خوبی برای گرفتن تصمیمات حرفه ای نمی باشد. زیرا که منجر به اشتباه خواهد شد. باید آرام باشید و بیشتر به نیازهای شریک عاطفی تان توجه کنید.

فال روز متولدین تیر:

فرصت خوبی دارید که در تمام کارهای خانگی موفق شوید، برای تاثیر بیشتر زمان تان را مدیریت کنید. سعی کنید که گرفتن تصمیمات مهم تجاری را به زمان دیگری موکول کنید. امشب را با خانواده سپری کنید.

فال روز متولدین مرداد:

خلاقیت به شما اجازه می دهد که به بالاترین چیزها دست پیدا کنید. و از این موضوع برای حل مشکلات مهم تجاری استفاده کنید. همه چیز در زندگی عاطفی تان بسیار خوب پیش می رود، در صورتی که دیگران را سرزنش نکنید.

فال روز متولدین شهریور:

امروز صبح تمایل دارید که در ابرها سیر کنید. سعی کنید که احتیاط کنید و از درگیر شدن کارهای چالش برانگیز اجتناب کنید. در انتخاب کلمات تان دقت کنید! ممکن است به احساسات یک شخص سالمند در خانواده ضربه بزنید.

فال روز متولدین مهر:

با مشکلات احساسی مواجه می شوید و عصبی خواهید شد. آرام باشید و عجله نکنید. توصیه های دوستان تان می تواند برای شما مفید باشد باید غرور خود را حفظ کنید.

فال روز متولدین آبان:

حوادث غیر منتظره ای رخ خواهد داد که برنامه های تان را به طور کامل تغییر خواهد داد. ممکن است مجبور باشید که به یک سفر کاری کوتاه مدتی بروید. شریک عاطفی تان ممکن است به دلیل تغییرات برنامه ناراحت شود. آرام باشید و صبور و از درگیر شدن خانوادگی اجتناب کنید.

فال روز متولدین آذر:

مشکلات مالی تان باعث لغو سفر خانوادگی تان می شود. برای شما تصمیم سختی است زیرا که شریک عاطفی تان را ناراحت خواهد کرد. توضیحات تان ممکن است به اندازه کافی قانع کننده نباشد. به یاد داشته باشید که در همه جا باید خوب صحبت کنید.

فال روز متولدین دی:

تا قبل از ظهر به دلیل تصمیمات عجولانه شریک کاری تان در کسب و کار موجب ناراحتی تان خواهد شد. آرام باشید، وگرنه همه چیز بدتر می شود. باید آرام باشید و ناراحتی های روزانه خود را فراموش کنید. و از ایجاد کردن بیشتر تنش ها اجتناب کنید.

فال روز متولدین بهمن:

به نظر می رسد برای کسب درآمدتان بسیار تلاش می کنید. صبور باشید و از عجله کردن اجتناب کنید . یک دوست نزدیک به شما پیشنهاد کاری پاره وقت می دهد. این روزها باید از حدس و گمان اجتناب کنید.

فال روز متولدین اسفند:

امروز صبح ممکن است تمایل داشته باشید که در ابرها سیر کنید و مشکلات مهم را نادیده بگیرید که قرار بود با آن ها برخورد کنید. این زمان خوبی برای شروع کارهای جدید نمی باشد زیرا تصمیمات تان اشتباه است. به دوستان تان کمک کنید.