آموزش آشپزی – کیک هویج با رویه شکلات

keyk-havij

بازدید: 0

آموزش آشپزی – کیک هویج با رویه شکلات

کارشناس آشپزی – خانم کاظم پور

تاریخ پخش: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

مواد لازم: آرد: ۲۵۰ گرم، هویج ریز رنده شده ی آب گرفته: ۳۰۰گرم، روغن: یک پیمانه، نمک: یک هشتم قاشق چایخوری، بیکینگ پودر: ۲قاشق چایخوری، دارچین: ۲قاشق چایخوری، جوز هندی: ۱قاشق چایخوری، گردو خرد شده: ۶۰ گرم، شکر: ۲۰۰ گرم، پودر کاکائو: ۱قاشق چایخوری.

طرز تهیه:

مواد خشک مانند آرد، دارچین، جوز هندی، بیکینگ پودر، نمک و پودر کاکائو را باهم مخلوط کرده و کنار می‌گذاریم. تخم مرغ‌های کامل را به همراه شکر به مدت پنج دقیقه با همزن برقی یا دستی می‌زنیم تا پف کند. روغن مایع را اضافه کرده ودوباره یک دقیقه می‌زنیم. سپس مواد خشک را اضافه کرده و با لیسک، هم می‌زنیم تا صاف و یکدست شود. بعد گردوی خرد شده را به همراه هویج به مایه اضافه کرده و مخلوط می‌کنیم. سپس قالب ۳۰×۲۰ یا قالب ۲۰سانتی را چرب و آرد پاشی کرده و مواد را دورن آن می‌ریزیم و قالب را در فری که از ۱۵ دقیقه قبل با دمای ۱۸۰درجه سانتیگراد گرم کرده ایم، در طبقه ی وسط به مدت ۵۰ دقیقه قرار می‌دهیم. در قالب گرد به علت اینکه ارتفاع آن زیادتر است. پخت را با چنگال زدن به داخل کیک تست می‌کنیم.

لینک دانلود
آپارات https://www.aparat.com/v/xGP0s http://opizo.me/8sKrqh
سایت http://parsigirl.ir/?p=363
آموزش دانلود http://parsigirl.ir/?p=83

 

فال روزانه – فال امروز شما چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ – ۶ فوریه ۲۰۱۹

daily-astronomy

بازدید: 0

:
فال روزانه – فال امروز شما چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ – ۶ فوریه ۲۰۱۹

فال روز متولدین فروردین:
یک شخص سالمند را امروز ملاقات می کنید که در کسب و کار به شما بسیار کمک می کند. احتمالا درآمدی را به دست خواهید آورد که اصلا انتظارش را ندارید به شرطی که از حدس و گمان اجتناب کنید. امروز بعد از ظهر باید بر روی بهبود مشارکت ها تمرکز کنید.

فال روز متولدین اردیبهشت:
یکی از دوستان ممکن است شما را به یک کسب و کار جدید دعوت کند که به شما قول سود زیادی داده است. از گرفتن تصمیمات عجولانه اجتناب کنید! م یخواهید که توصیه های شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید. یکی از بستگان سالمند تجربیات خودش را با شما در میان می گذارد.

فال روز متولدین خرداد:
امروز برای زندگی اجتماعی و کاری روز مناسبی است. باید صبور باشید و به چیزی اصرار نکنید. امشب، اخبار خوبی را از سمت شریک عاطفی تان دریافت می کنید که زندگی تان را به طور کامل تغییر خواهد داد.

فال روز متولدین تیر:
ممکن است به یک سفر تجاری بروید که بودجه تان را افزایش خواهد داد. شاید از شخصی در این زمینه مشاوره ای کسب کنید. باید دقت کنید و از گرفتن تصمیمات عجولانه اجتناب کنید. از حدس و گمان مالی اجتناب کنید – وگرنه با سوپرایزهای ویژه ای روبه رو خواهید شد.

فال روز متولدین مرداد:
امروز برای بهبود بخشید روابط تان روز خوبی است. امروز یک آشنای قدیمی را خواهید دید که خوشحال خواهید شد. زمان خوبی برای حل مشکلات زندگی عاطفی تان می باشد که مدت هاست شما را اذیت کرده است. امروز می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید.

فال روز متولدین شهریور:
زمان خوبی برای ایجاد تغییرات عمده در زندگی عاطفی و اجتماعی تان می باشد. همه چیز به نظر خوب است زمانیکه با افراد مهم ملاقات می کنید و یا روابط های تان را تحکیم می بخشید و زمان عالی را با شریک عاطفی تان سپری خواهید کرد. روز خوبی برای کار گروهی است. ابتکارات همکاران تان را قبول کنید که برای شما سود زیادی به همراه دارد.

فال روز متولدین مهر:
شریک عاطفی تان به شما هدیه ای ویژه می دهد که کل روز شما را می سازد. دوستان تان شما را امروز بعد از ظهر دعوت خواهندکرد. مهارت های برقراری ارتباطی تان امروز عالی پیش خواهد رفت. ممکن است بتوانید مشکلات اعضای جوانتر در اطراف تان را امروز حل کنید.

فال روز متولدین آبان:
به احتمال زیاد یکسری تغییرات عمده در زندگی تان رخ خواهد داد مخصوصا در بخش های عاطفی و اجتماعی تان. زمان خوبی برای بستن قراردادها و خرید و فروش های سودآور است. مشارکت های کاری تان خیلی عالی پیش خواهد رفت. از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید.

فال روز متولدین آذر:
امروز صبح بخشی از کارتان سود زیادی برای شما به همراه خواهد آورد. یک شخص سالمند به شما فرصتی می دهد که وارد یک کسب و کار جدید شوید. برای آینده با شریک عاطفی تان برنامه ریزی خواهید کرد. از گرفتن تصمیمات عجولانه اجتناب کنید.

فال روز متولدین دی:
وارد مرحله جدیدی از زندگی عاطفی و اجتماعی تان خواهید شد. برقراری ارتباط با افراد جوان تر و رفتن به سفر مطلوب است. می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید، اما باید توصیه ها و نظرات شریک عاطفی تان را درنظر بگیرید. زمان آن نیست که کار بزرگی انجام دهید زیرا که بعدا پشیمان خواهید شد.

فال روز متولدین بهمن:
امروز برای شروع فعالیت های جدید و یا برنامه ریزی برای آینده روز مناسبی است. امروز بعد از ظهر تمایل دارید که بیش از حد خرج کنید. مسئولیت پذیر باشید و توصیه های شریک عاطفی تان را جویا شوید.

فال روز متولدین اسفند:
مهارت های برقراری ارتباطی تان عالی است و به شما کمک می کند که خودتان را اثبات کنید. ممکن است پروژه جدیدی را شروع کنید به شرطی که کارهای قبلی خود را به اتمام برسانید. روابط خانوادگی تان خیلی خوب پیش خواهد رفت. از گرفتن تصمیمات مهم اجتناب کنید.