Spread the love

فال روزانه – فال امروز شما چهارشنبه 9 آبان 1397 – 31 اکتبر 2018

فال روز متولدین فروردین:

ممکن است با ایجاد یک سوتفاهم میان شما و همکار و یا شریک تان تنش هایی به وجود آید. امروز تمرکز کردن برای شما سخت است. باید گرفتن هر گونه تصمیم مهم را به زمان بعد موکول کنید. عاقلانه است که از بحث و درگیری اجتناب کنید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت:

ممکن است موضوعی باشد که باید فورا به آن رسیدگی کنید و سبب ناراحتی شما شده است. لغو یک سفر که امروز برنامه ریزی کرده بودید ممکن است بر زندگی عاطفی تان شما تاثیر بگذارد. شریک عاطفی تان ممکن است باور نکند که شما واقعا مشغول هستید. باید آرام و صبور باشید.

 

فال روز متولدین خرداد:

سفر کاری که در آن هستید برای شما موفقیت آمیز است، به شرط اینکه از اختلاف نظر اجتناب کنید. امروز بعد از ظهر ممکن است مشکلات احساسی قدیمی تان را حل کنید. نباید نگران پول باشید. به زودی سر راه تان خواهد امد.

 

فال روز متولدین تیر:

امروز صبح به نظر می رسد که احساس خستگی می کنید و ممکن است به احساسات شریک عاطفی تان لطمه بزنید. عذرخواهی کنید و از بحث کردن اجتناب کنید. امروز برای قراردادهای کاری یا ملاقات با دوستان تان روز خوبی نیست. امروز بعد از ظهر تصمیم می گیرید که بیشتر مواظب سلامتی تان باشید، همچنین از والدین خود رضایت خاصی دارید.

 

فال روز متولدین مرداد:

به دلیل اینکه پروژه های کاری تان با شکست مواجه شده اند مود خوبی ندارید. اگر تصمیم به تغییر برنامه دارید ممکن است با شریک عاطفی تان بحث کنید. فقط کارهای روزانه را انجام دهید و بیشتر به استراحت کردن اهمیت دهید و از انجام کارهای چالش برانگیز اجتناب کنید.

 

فال روز متولدین شهریور:

ممکن است مود خیلی خوبی نداشته باشید و با کوچکترین چیز عصبانی شوید. امروز برای گرفتن تصمیمات مهم و برنامه ریزی برای آینده روز خوبی نمی باشد. نباید اسنادی را امضا کنید. از بحث و دعوا اجتناب کنید.

 

فال روز متولدین مهر:

ممکن است با خانواده تان به دلیل مشکلات مالی بحث کنید. برای جلوگیری از به وجود امدن ناراحتی نظرات آنها را نیز در نظر بگیرید. نباید همزمان چند کار را با هم انجام دهید وگرنه هیچ کدام را با موفقیت به اتمام نخواهید رساند. بیشتر به استراحت کردن توجه کنید.

 

فال روز متولدین آبان:

مهارت های برقراری ارتباطی تان به نظر امروز خوب نیست. تمام ملاقات های تان را به زمان دیگری موکول کنید. نباید وارد کارهایی شوید که نیاز به فعالیت بیش از حد دارد. از سوی دیگر، می توانید مشکلات خانواده تان را به راحتی حل کنید.

 

فال روز متولدین آذر:

با شور و ذوقی که دارید ممکن است اطرافیان حسادت کنند. ممکن است با شریک عاطفی تان به دلیل اینکه زمان زیادی را با دوستانش سپری می کند دعوا کنید. باید بیشتر به خانواده تان توجه کنید.

فال روز متولدین دی:

ممکن است امروز با مشکلاتی در زندگی اجتماعی تان روبه رو شوید و بحث و دعوا کنید. سعی کنید که از دعوا کردن اجتناب کنید. احتمالا بخواهید که حمایت پیشنهاد شده از سمت دوستان و خانواده تان را بپذیرید، از طرف دیگر می توانید تمام وظایفی که امروز در دست دارید را به اتمام برسانید.

 

فال روز متولدین بهمن:

امروز صبح احتمالا به دلیل مشکلات احساسی سردرگم باشید. ممکن است فرصتی داشته باشید که یک کار نیمه وقت را شروع کنید، اما باید محتاط باشید. توصیه های افراد با تجربه را در نظر بگیرید.

 

فال روز متولدین اسفند:

احتمالا بدون داشتن دلیلی ناگهانی کاری را انجام دهید. ممکن است احساسات خانمی در اطراف تان را جریحه دار کنید. نباید درگیر کارهای تجاری شوید و یا اسنادی را امضا کنید. امشب تصمیمات صحیحی در ارتباط با سفری خواهید گرفت.

Written by

Fahimeh

Parsi Girl* A Girl From Persia
My name is Fahimeh. I am Master graduated in Energy Economics and an English-Persian academic translator. Intersted in learning new languages and skills.