فال PMC

2

فال PMC از شنبه ۲ آذر تا جمعه ۸ آذر

فال PMC از شنبه ۹ آذر تا جمعه ۱۵ آذر

فال pmc

 

فال pmc بصورت هفتگی از شبکه pmc پخش می شود.

متولدین فروردین

شما آدم با محبت و مهربانی هستید و دلتان می خواهد به دیگران کمک کنید اما فردی از این اخلاق شما سوءاستفاده می کند و این باعث رنج شما می شود. این روزها دائما به مرور خاطرات گذشته می پردازید، از آن ها درس بگیرید و نه اینکه دائم غصه بخورید. در محیط کار تحولاتی به نفع شما رخ خواهد داد، کافیست خوددار باشید.

متولدین اردیبهشت

از فرصتی که پیش می آید بهترین استفاده را ببرید و حرفی را که در دل دارید به زبان بیاورید تا کار یکسره بشود.خودتان را از قفسی که دور خودتان ساخته اید آزاد کنید. شما باید آزادانه پرواز کنید. از خلاقیت هایتان بهره ببرید و راهتان را پیدا کنید.نگران حرف دیگران نباشید آنچه را که فکر می کنید درست است انجام دهید.

متولدین خرداد

بزودی تحولات تازه در زندگی تان پیش می آید که شما را به آینده و رویدادهای خوش امیدوار می کند. پیگیری کورکورانه از آنچه دیگران می کنند نکنید. خودتان باشید و به انتخابتان ایمان داشته باشید.
به کم راضی نشوید بهترین ها می تواند از آن شما باشد به شرط آنکه خودتان به آن باور داشته باشید.

 متولدین تیر

دست دوستی که به سمتتان دراز می شود را رد نکنید. برخلاف انتظارتان یک جلسه آشنایی آنطور که توقع دارید پیش نخواهد رفت، خودتان را سرزنش نکنید. منتظر رسیدن پیغامی از کسی هستید. بپذیرید که شما نمی توانید همه را خوشحال و راضی کنید. توانایی های خودتان را بشناسید و از خودتان توقع بی جا نداشته باشید

فال PMC متولدین مرداد

جنگ اول بهتر از صلح آخر است برای گرفتن یک تصمیم درست ، بهتر است احساساتتان را درگیر نکنید و مسئله را از بُعد منطقی بنگرید.همسرتان را بیشتر درک کنید .جر و بحث های طولانی شما را از بحث اصلی دور می کند و به یک دور باطل می افتید ،هوشیار باشد و به موقع از بحث خارج شوید

متولدین شهریور

چیزی را گم کرده اید یا از شما دزدیده اند که بسیار ناراحتتان کرده و همچنان چشمتان همه جا به دنبالش است. خبری به گوشتان خواهد رسید تا اطمینان از واقعیت خبر بهتر است شلوغ نکنید و دیگران را در جریان نگذارید. در انتظار کسی هستید که با آمدنش بسیاری از دلتنگی ها و مشکلات شما حل می شود.

متولدین مهر

برای کسی که دوستش دارید ارزش زیادی قائلید، مطمئن باشید که این احساس دوطرفه است. روابط اجتماعی شما به خاطر گشاده رویی و اخلاق خوبتان بسیار بالاست. این روزها کمتر کسی از شما می رنجد. شما بخوبی می دانید کی و کجا حرف بزنید و چه موقع سکوت کنید.موفقیت های درخشان و روزهای خوش در انتظار شماست.

متولدین آبان

آخرین نگرانی تان درباره مسائل احساسی و عاطفیتان خواهد بود. ورود مسافری از راه دور فوق العاده خوشحالتان خواهد کرد. در قبول پیشنهادهای شراکتی دقت بیشتری داشته باشید. با شخصی که برایتان جذابیت بالایی دارد آشنا می شوید و ملاقات می کنید. حواستان باشد تا سوالی از شما نپرسیده توضیح اضافه ای ندهید.

متولدین آذر

به میهمانی دعوت می شوید. حتما این دعوت را بپذیرید. به هدف رسیدن مهم است اما حواستان باشد برای رسیدن، از هر وسیله ای استفاده نکنید و دست به دامان هرکسی هم نشوید. برخلاف توقعتان اوضاع مالیتان روبراه می شود.برای شروع کاری که در ذهن دارید منتظر مساعدت و همراهی دیگران نباشید.

متولدین دی

قدم به جای جدیدی خواهید گذاشت این را به فال نیک بگیرید.آستین هایتان را بالا زده و دست بکار شوید.برای حضور در جمعی علی رغم میل باطنی تان بهتر است اصرار نکنید خودتان را کوچک می کنید.برای جلوگیری از وقوع اتفاقی که نگرانتان کرده ، بهتر است دست بکار منطقی بزنید و با مذاکره مشکل را حل کنید

متولدین بهمن

دل بکار می دهید و از بهانه های کوچک برای رسیدن به مقاصد و اهداف عالی خود بهره می برید. دل دریایی شما باعث شده دوستان زیادی داشته باشید. ریخت و پاش بیش از اندازه نکنید. از بین دوستانتان وفادارترین و خالص ترینشان را انتخاب کنید. بهتر است گاهی به عقب برگردید و اینکه کجای رابطه تان ایستاده اید را دوباره بسنجید.

متولدین اسفند

به نفع شما نیست که بی محابا به جلو پیش بروید.شما قلب رئوفی دارید که کینه هیچکس در آن جا ندارد. برای یک دعوت غیرمنتظره و رفتن به جایی که هیچ ائده ای در موردش ندارید، خودتان را آماده کنید.اگر از انجام کاری که به دیگران آسیب نمی رساند لذت می برید دیگر اینقدر خودتان را برای انجامش سرزنش نکنید.

منبع: https://www.wiki-view.com/hobby/horoscope/فال-pmc-هفتگی-روزانه-فال-و-طالع-بینی/

همچنین بخوانید: فال حافظ

Fahimeh Javadian

فهیمه جوادیان؛ کارشناس ارشد اقتصاد، مترجم مقالات انگلیسی به فارسی، علاقه مند به طراحی سایت، هنر و زبان آلمانی

2 thoughts on “فال PMC

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

چگونه برای سایت خود، دامنه انتخاب کنیم؟

س آبان ۲۸ , ۱۳۹۸
انتخاب دامنه یا دامین، دومین گام پس از مشخص کردن هدف از طراحی سایت است. با سایت دختر پارسی همراه باشید.
انتخاب دامنه

مقالات مرتبط

فهرست مطالب

نوشته های جدید